Nieuws
Over ons
Informatie
Maand archief

CBS Comenius is sportief!

Sportactief

Onze school heeft het landelijke vignet Gezonde School behaald! En in het bijzonder op het gebied van bewegen en sport. Het vignet Gezonde School is een erkenning voor scholen die structureel werken aan het verbeteren van de gezondheid van hun leerlingen en medewerkers. En dat doen wij! Zo sporten we bijvoorbeeld 3 keer in de week op school. We hebben onze eigen sportdagen en doen ook mee met andere sportdagen. Op deze manier zorgen we voor actieve en gezonde leerlingen, een veilige schoolomgeving, een fris klimaat én hebben we aandacht voor de persoonlijke en sociale ontwikkeling van de leerlingen.

Natuurlijk blijven we hard aan het werk om onze school nog gezonder te maken!

Contact

CBS Comenius
Colensostraat 6
2572 NR Den Haag
Tel.: 070 – 380 67 00
comenius@scoh.nl

| Maakt onderdeel uit van SCOH onderwijs en peuteropvang

Designed by HetSchoolvoorbeeld.nl.